• icon

Про ГО «Своїм»

Серед нас є місцеві волонтери, міжнародні логісти, бізнесмени, нам вдалося залучити до руху «Своїм» великі міжнародні корпорації. Але усіх нас об’єднуе одне — всі ми, тим чи іншим чином, пов’язані з Черніговом. Хтось провів дитинство в нашому місті, а хтось народився і мешкає в ньому усе життя. Є й такі що просто, відвідавши місто лише раз, залишили у ньому свое сердце, а у сердці залишилось місце для Своїх.

Illustration

Наша місія

Мета цього об’еднання — пошук та швидка комунікація людей. Тих людей що шукають, купують, перевозять та донатять на необхідне.

Що ми робимо

Illustration
  • Пошук

    Обробляємо заяки від волонтерів, лікарень, війскових та формуємо загальний перелік необхідного. Знаходимо компанії з великою соціальною відповідальністю, що шукають бенефеціарів

  • Перемови

    Ми орієнтуємо донаторів, який напрямок благодійної допомоги обрати, та гарантуємо бізнесу відповідальність у процесі закупівель та подальшого звітування

  • Реалізація

    Ведемо проект та забеспечуємо документообіг, логістику та звіти для донаторів

Наші результати

60 000 000+ ₴

Загальна сума переданної допомоги

1 000 000+ ₴

Зібрано прямих грошових коштів

26 000+

Цивільних мають змогу отримати допомогу

Illustration

До 24 лютого 2022 року я керувала брендінговою агенцією: жили життям брендів та їх розвитком, вивчали запити і потреби споживачів, тощо.Сьогодні всі ці послуги актуальні як ніколи для бизнесів, виробників України, але моє внутрішне відчуття дає чітке розуміння, що все це не на часі...
З перших годин лютневих подій, я поставила перед собою питання: як я можу використвувати свої знання, досвід, напрацювання, зв'язки, таланти в сьогоденні, тут і зараз? Кому та чим можу бути корисна та як це все контролювати та маштабувати?
За своє життя я маю велику кількість друзів, знайомих, представників бізнесу, керівників підприємств тощо. Саме завдяки цим звʼязкам я намагаюсь виконувати свою соціальну місію. Наразі, вдалося зібрати велике коло Небайдужих і разом ми допомогаємо у відновленні територій звільнених після окупації та в тих куточках нашої країни, де в цьому є гостра потреба. В першу чергу акцентуємося на критичній інфраструктурі та соціальних обʼєктах, бо так ми зможемо охопити більшу кількість людей, що потребують допомоги. 
Нами вже реалізована велика кількість проєктів — надпотужні генератори, реанімаційні автомобілі, вартісне медичне обладнання, тоще. Проте, ми щасливі, коли просто обмінюємо контактами донаторів з бенефіціарами, й далі вони вже комунікують без нас. В цьому випадку ми допомогаемо інформаційно, адже нам важливий результат та швидкість, а не наша безпосередня участь. Маю на увазі, що ми тут не для піару, усі фотозвіти, згадки, пости в соцмережах — все це за домовленістю з учасниками проєкту.
Для мене важливо розуміти, кому ми допомогли, кому стало від цього комфортніше жити, або з'явився дах над головою, чи з'явилася можливість більш якісно нести службу. Важливо коли результат своєї діяльності бачиш через тиждень, день, сьогодні. Драйвить коли дають виклик «зроби за добу» — ти робиш надзусилля і одразу маєш результат.
Тому запрошую кожного, кому відкликається наш підхід, не залишатись байдужим та приєднуватися до нашої ініціативи, бо для нас кожен мешканець нашої вулиці, міста, держави — свій, ми повинні допомагати своїм!

Тетяна ЯворськаЗасновниця ГО «Своїм»

Наші Небайдужі

Illustration

ТетянаЯворська

Підприємець, засновниця ГО «Своїм»

Illustration

МаксимПетренко

Підприємець, засновник ГО «Своїм»

Illustration

СашаЗахаров

Підприємець, співзасновник

Illustration

АллаБрушнівська

Підприємець, бізнес-медіатор, MBA

Illustration

АндрійКосар

Підприємець, волонтер

Illustration

СергійСмучок

Підприємець, волонтер

Illustration

ЕвгенійБайдак

Організатор заходів, шеф-сомельє, волонтер

Illustration

ОльгаПухова

Керівник торгівельної діяльності, волонтер

Illustration

Вадим Батулинський

Підприємець, волонтер

Illustration

ІринаАртем’єва

Підприємець, волонтер

Illustration

ЯрославТимощук

Підприємець, волонтер

Illustration

ОлександрМаслак

Підприємець, волонтер

Illustration

Володимир Запорожець

Підприємець, волонтер

Illustration

ВиталийТимощук

Нотаріус, волонтер

Illustration

ВіраСоловйова

Film set decorator, волонтер

Illustration

Артур Бабаєв

Волонтер

Illustration

Валентин Гут

Музикант, підприємець, волонтер

Illustration

Андрій Муравейник

Музикант, підприємець, волонтер

Коли маленьке стає великим

Ти можешь взяти участь у наших проектах будь-якою помірною для тебе сумою, адже окрім самих проектів у нас завжди є необхідність в коштах на паливо, проживання волонтерів та інше.

Illustration

© Created by Yavoko Branding Team

All rights Reserved