Побутова техніка для Новоселівки-2 та Нового Бикова
Сьогодні частково закрили запит від Чернігівська ОДА https://svoyim.org/zapyty/zapyt-modtech, та передали 5 мікрохвильовок, 5 телевізорів та 2 холодильники до модульного містечка Новоселівка-2, частину техніки потім доставлять до Нового Бикова.
Дякуємо нашим друзям та меценатам: vova.zhaporozhec — за придбані мікрохвильовки; Богдан Карпенко — за холодильники; Вадим Батулинский — за телевізори; Олександру Анатолійовичу — що задонатив нам на рахунок 1000 грн., ми їх витратили на логістику.