Початок нашої історії
28.02.2022
Коли вже трохи звик до вибухів, але не розумієш як бути корисним, дякуючи Евгену Байдаку та магазину WineTime, Максиму Петренко, Ользі Пуховій, починаємо допомогати з харчами на блокпости та ТРО.
На підлозі у власній оселі
04.03.2022
Дякуючи нашим друзям — компанії Артіз та їх друзям, знайомим та близьким, всім хто відкликнувся на пост та перерахував кошти для придбання швидкої їжі та енергетиків для передової.
Їхало все що вдавалось знайти
05.03.2022
Виникла потреба у спідній білизні пораненим. А також — памперси для дорослих, перевязочні, голки, скальпелі, рукавички, повербанки, сімки, вологі серветки, вода... Придбано за кошти передані нашими друзями та передано до Чернігівської обласної лікарні й військовим.
У лікарню
Вже починались проблеми зі світлом та звʼязком
06.03.2022
Ще раніше ми домовлялися за солодощі від Рошен. Але дорога затягнулась не на один день, і довезти вдалось лише 6 березня, тому передали вантаж до обласної лікарні.
Цілий бус — тоді це казалось неймовірно багато
Ось так, за тиждень, ми потроху перешли від пакетів на підлозі власної кухні до бусів та фур з допомогою.
Продовження у наступних постах!